Právě je 19. 04. 2024, 05:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Divné zvuky v motoru
PříspěvekNapsal: 20. 03. 2016, 10:01 
Offline

Registrován: 17. 02. 2016, 17:51
Příspěvky: 6
Zdravím všechny,
mám takový problém s DT RE (r.v. 2006), stav tachometru 14 tisíc. Před pár dny při vyjížďce jsem to pálil kolem 100 km/h a najednou mi to zdechlo, jak kdyby chyba v elektrice. Tak jsem to zkoušel protáčet na startér a vůbec to nechtělo chytnout, zkoušel jsem dát sytič a nepomohlo. To jsem spíš přechlastal. Po chvilce to chytlo a zkoušel jsem s tím jet a bylo to takové zdechlé, myslel jsem si, že je to přidřené, ale musel jsem nějak dojet zpátky dom. Dtčko pak už nabralo výkon jak mělo, ale od té doby co se to stalo, tak mě chrastí v motoru a zhoršuje se to. Myslel jsem, že bude něco ve válci, ale jde to od okolí spojky. Nevíte někdo prosím co by s tím mohlo být? PS: Při sundání víka od spojky musím odpojit vodní pumpu? Všem díky za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Divné zvuky v motoru
PříspěvekNapsal: 31. 03. 2016, 16:56 
Offline

Registrován: 17. 02. 2016, 17:51
Příspěvky: 6
Rozdělal jsem válec a mám na pístu vylomené zámky. Zbytky zámků jsem nenašel, tak snad to není někde ve klikovce. Tu jsem pořádně profoukl stlačeným vzduchem. Jinak válec je docela poškrábaný, takže budu to dávat na výbrus a pístní sadu novou. Asi dám originál píst. Nevíte kam bych to mohl dát na výbrus? A kolik by to tak mohlo celo vyjít? Mám představu kolem 3-4 tisíc. Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Divné zvuky v motoru
PříspěvekNapsal: 04. 04. 2016, 11:02 
Offline

Registrován: 04. 04. 2016, 10:41
Příspěvky: 1
Ahoj neco podobneho se stalo ted i nam .Chciplo to za jizdy po minute chytla jezdi ale taky vni chrasti.Valec jsem jeste nesundaval nejhorsi je ze je 1800 km po vybrusu ;) tak jestli nas to ceka znova tak se uz strelim. :x Jinak origo yamaha -Pist-2.132 Kc,Krouzky-912 Kc,Cep pistu-616 Kc,Segrovky- 44 Kc,Tesneni hlava- 870 Kc,Tesneni valec- 504 Kc,Lozisko 560Kc +vybrus cca 500-kc ,yamaha KIS plus,a.s Litomerice,


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz