Právě je 20. 04. 2024, 01:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: nejde povoliť vývodove koliečko
PříspěvekNapsal: 10. 08. 2012, 18:15 
Offline

Registrován: 10. 08. 2012, 15:53
Příspěvky: 33
chlapci sak sa s tim tak nemazlite ja som to riesil jednoducho zaradit jednotku napnut retaz aby zacinala pretacat koleso zabrzdit zadnu brzdu a pouzit silu ruk a musi to ist obycajna racna stacila ked mate nejaku polsku z blata radsej si dajte paku ale ta matica nemoze az tak drzat aby ste to rukou nepovolili jedine ze by ste boli opacneho pohlavia alebo potom tak 45 kilovy 14 rocny chalan :D kolecko mi neslo dole tak 2 stobovaky oproti sebe a pacil som naraz dookola... jasne ze mi zacal tiect olej lebo som povitiahol tu trubku tak som ju naspet zatlacil do gufera a olej prestal tiect nahodil som 14 zubove kolecko...dozadu klasika 57z a uplne parada aj do kopca aj po ceste sa na tom da ist ale na caste jazdenie po ceste neodporucam rychlost okolo 70-80km/h uz dost ide do otacok... teraz sa mi doje... gufero na klukovke a to mam motorku 2 tyzdne :cry: rad som poradil cavte


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nejde povoliť vývodove koliečko
PříspěvekNapsal: 13. 08. 2012, 11:29 
Offline
Administrátor webu
Uživatelský avatar

Registrován: 22. 12. 2008, 17:42
Příspěvky: 1621
Bydliště: Praha - Chodov; mobil: 736 602 915
viktor píše:
chlapci sak sa s tim tak nemazlite ja som to riesil jednoducho zaradit jednotku napnut retaz aby zacinala pretacat koleso zabrzdit zadnu brzdu a pouzit silu ruk a musi to ist

Tohle je samozřejmě první, co každý zkouší, ale někdy to fakt nejde, to mi věř, táta mi držel brzdu a motorku a bylo to jak kdybychom se přetlačovali, :lol: ale matka držela. Ono se to vlastně jídou jakoby pořád dotahuje a když to tam je pár let, tak to drží opravdu hodně.

_________________
Yamaha DT 125R, r. v. 2000, najeto 19 tisíc, po výbrusu a výměně pístu (Wiseco) v 15 tisících
  • vzhled - přední blatník YZ, jiný podblatník, miniblinkry, blastry, gripy
  • technika - standardně otevřená, tryska 240


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nejde povoliť vývodove koliečko
PříspěvekNapsal: 15. 08. 2012, 07:00 
Offline

Registrován: 10. 08. 2012, 15:53
Příspěvky: 33
napadlo ma este jedno ale to vazne neodporucam skusat ale vazne nerobte to to ma len tak napadlo :D namiesto sviecky nasrobovat zavitovu tycku az po piest ked je v dolnej uvrati :D to sa uz vazne nepohne tomu verte :D ale najlepsia moznost zaradit za 1 napnut retaz stlacit brzdu (ZADNU :lol: ) vopchat kolik pred vyvodove kolecko( pod retaz) a zabrat ale skubnut nie plynule... vsetko ide lepsie trhom ak to ani tak nepojde tak este vopchajte nieco do diery v kotuci a zaprite to bud o prasiatko alebo to tam nejako dofusujte az nieco neposkodite zabrzdite atd..... a dalsia specialka je povolit MATKU NA ZAPALOVANI to som tiez absolvoval...zaradime 6 zabrzdime (ZADNU :lol: ) brzdu a tu to nekonci lebo ked zacnete tahat pravdepodobne to neudrzi spojka... nemusite vyrabat kluc do tich 2 dier co su na rotory ale jednoducho vopchate do jednej diery srob alebo nieco s r10mm a zaprete o zem ale zapierejte to v mieste kde neodtrhnete nejaku elektricku picovinku najlepsie je ked je diera uplne vpredu ( to s cim to zaprete o zem je vlastne kolmo na zem potom)a ked sa to zrata tak nieco drzi spojka a nieco ten srob a vtedy mozete zabrat :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nejde povoliť vývodove koliečko
PříspěvekNapsal: 15. 08. 2012, 11:53 
Offline
Administrátor webu
Uživatelský avatar

Registrován: 22. 12. 2008, 17:42
Příspěvky: 1621
Bydliště: Praha - Chodov; mobil: 736 602 915
viktor píše:
vopchajte nieco do diery v kotuci a zaprite to bud o prasiatko alebo to tam nejako dofusujte az nieco neposkodite zabrzdite atd...

To jsem taky zkoušel, nacpal jsem tam pilník, zabral a pilník prasknul a odlítnul asi 5m... :lol: Prostě někdy je ten pneuservis fakt nejlepší volba. :)

_________________
Yamaha DT 125R, r. v. 2000, najeto 19 tisíc, po výbrusu a výměně pístu (Wiseco) v 15 tisících
  • vzhled - přední blatník YZ, jiný podblatník, miniblinkry, blastry, gripy
  • technika - standardně otevřená, tryska 240


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nejde povoliť vývodove koliečko
PříspěvekNapsal: 15. 08. 2012, 16:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 07. 02. 2009, 12:39
Příspěvky: 134
Bobo píše:
To jsem taky zkoušel, nacpal jsem tam pilník, zabral a pilník prasknul a odlítnul asi 5m... :lol: Prostě někdy je ten pneuservis fakt nejlepší volba. :)


keby ten pilnik niekoho trafil do nohy (co sa chvala bohu nestalo :)) bola by sranda to vysvetlovat zdravotnej poistovni :D :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz