| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Jak může bejt někdo takhle blbej http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=101 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | martys [ 02. 02. 2009, 21:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Jak může bejt někdo takhle blbej |
tak tuto neni možný bud je fakt nekdo takhle blbej, nebo ja nwm nu... |
|
| Autor: | Kubas [ 02. 02. 2009, 23:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jak může bejt někdo takhle blbej |
proč blbej? yamasaki a yamaha jsou hned pod sebou, tak se překlikl... |
|
| Autor: | martys [ 03. 02. 2009, 16:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jak může bejt někdo takhle blbej |
jak se mohl překliknout kdyz na motoinzerci taková značka vubec neni |
|
| Autor: | Bobo [ 03. 02. 2009, 16:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jak může bejt někdo takhle blbej |
martys píše: jak se mohl překliknout kdyz na motoinzerci taková značka vubec neni Tak si zkus vložit nový inzerát a uvidíš, že má Kubas pravdu... |
|
| Autor: | Kubas [ 03. 02. 2009, 18:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jak může bejt někdo takhle blbej |
aby nakonec nevylezlo na povrch že blbej je někdo jiný |
|
| Autor: | martys [ 03. 02. 2009, 21:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jak může bejt někdo takhle blbej |
nu tak dobře ste mě nachytali nu....tak se teda omlouvám |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|