Yamaha DT125 fórum
http://forum.dt125.cz/

Dneska...
http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=141
Stránka 1 z 1

Autor:  jeleva [ 01. 03. 2009, 16:59 ]
Předmět příspěvku:  Dneska...

Tak počasí se začíná brutálně lepšit,dneska to fakt lákalo vyjet. Tak se pochlubte, kdo vyjel,popř kam atd.
já vyjel sice jen kousekpo okolních vesnicích,ale jsem 100% spokojen.

Autor:  Mak [ 01. 03. 2009, 17:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dneska...

Přesně jako Jeleva,taky sem s ebyl svízt na DT. ;)
Ve mě to už pučelo jako prase když sem se takovou dobu nesvez :oops:
Sice už u nás vytály silnice od sněhu,ale les je plnej sněhu..takže jsem se svez po vesnici a do okolních.
Ale jsem tak Happy (štastnej) že se to nedá vysvětlit, je to nádhera ty motorky!!!!! :)

Autor:  Zbynda [ 01. 03. 2009, 18:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dneska...

zdarec no ja jsem se byl taky profrčet :) ale nejdřív jsem musel na benzinu :(:( zase love no :D ale pak to byla paráda chvilku jsem jezdil na silnici a pak jsem vlitl na pole a takove polni cesticky :D no to byl brutus :D snehu a blata vsude dost jsem se vyřádil a zpokojeně celej zasranej a mokrej jel dom :D :lol: :lol:

Autor:  maras [ 01. 03. 2009, 19:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dneska...

Dneska sem jel s kámošem provětrat TDR a zítra provětrám DT jestli bude aspoň trochu pěkně :?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/