| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Dneska... http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=141 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | jeleva [ 01. 03. 2009, 16:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Dneska... |
Tak počasí se začíná brutálně lepšit,dneska to fakt lákalo vyjet. Tak se pochlubte, kdo vyjel,popř kam atd. já vyjel sice jen kousekpo okolních vesnicích,ale jsem 100% spokojen. |
|
| Autor: | Mak [ 01. 03. 2009, 17:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dneska... |
Přesně jako Jeleva,taky sem s ebyl svízt na DT. Ve mě to už pučelo jako prase když sem se takovou dobu nesvez Sice už u nás vytály silnice od sněhu,ale les je plnej sněhu..takže jsem se svez po vesnici a do okolních. Ale jsem tak Happy (štastnej) že se to nedá vysvětlit, je to nádhera ty motorky!!!!! |
|
| Autor: | Zbynda [ 01. 03. 2009, 18:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dneska... |
zdarec no ja jsem se byl taky profrčet |
|
| Autor: | maras [ 01. 03. 2009, 19:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dneska... |
Dneska sem jel s kámošem provětrat TDR a zítra provětrám DT jestli bude aspoň trochu pěkně |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|