| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Místa, kde jezdíte http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=158 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Králík [ 11. 03. 2009, 11:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vaše videa na Youtube |
Koukam, jakou máte taky "made in home" trať na vyblbnutí. To jezdíte jen tak na cizím opuštěným pozemku nebo jste ho odkoupili? Já mam trať na cizím,odstrčenou od vesnice a je to tam paráda, taková divočina a né jenom na rovině. [img=http://img9.imageshack.us/img9/2073/02102008391.th.jpg] [img=http://img9.imageshack.us/img9/8991/19092008367.th.jpg] [img=http://img9.imageshack.us/img9/4443/10032009587.th.jpg] Z poslední fotky je vidět, jak mi tam začli úřadovat eletrikáři, snad si to po sobě i časem uklidí. |
|
| Autor: | Kubas [ 11. 03. 2009, 11:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vaše videa na Youtube |
http://www.mapy.cz/#x=136380384@y=13716 ... _152602497 http://lh4.ggpht.com/_YnZNBmEhewI/RmQhx ... G_0010.JPG tam to ani neni slyset kdyz jezdis, protože auta kolem to přehluší...dost často tam stavěj a koukaj |
|
| Autor: | Bobo [ 11. 03. 2009, 12:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vaše videa na Youtube |
Kubas píše: http://lh4.ggpht.com/_YnZNBmEhewI/RmQhx7MoloI/AAAAAAAABuI/lB83EBROziM/IMG_0010.JPG - nefachá |
|
| Autor: | Bobo [ 11. 03. 2009, 12:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vaše videa na Youtube |
Králík: Pěkný terén, něco takového, jako je na první fotce, mám nejradši... |
|
| Autor: | Králík [ 11. 03. 2009, 12:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vaše videa na Youtube |
Bobo: To je zrovna ten nevětší kopec, dá se vyjet jenom, když je sucho. Je před ním taková malá mez a proto není moc velký rozjezd. |
|
| Autor: | Joraell [ 11. 03. 2009, 13:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Místa, kde jezdíte |
Králík: nene je to pozemek kamaráda, trat bejvala drive normalne pristupna ale diky jednomu kretenovi ji po 3 letech zavreli (udajne jsme mu plasili ryby) , ale nikde jinde se "narychlo" potrenovat neda, takze tam jeste stale jezdime. A doufam ze to tak zustane. jinak pekna trat, ten dvojacek je na te fotce ? vypada to good, a peknej povrch ne samj sutr a dira jako u nas, ale zase dobrej trenink |
|
| Autor: | Králík [ 11. 03. 2009, 14:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vaše videa na Youtube |
ale je ta trať dost kamenitá(u nás je to jedna velká skála), ale já je na DT tolik nevyrvu a taky se tam nejezdí moc dlouho, jo ten dvoják je na fotce, musel jsem ho trochu doladit. neni to ale klasickej (odraz-dopad), ale skáče se na rovinu |
|
| Autor: | mystic.biker [ 11. 03. 2009, 22:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vaše videa na Youtube |
Já jezdim čas od času tady: http://www.mapy.cz/#x=133405216@y=13587 ... _156387201 nebo občas tady ale to jen málo kdy: http://www.mapy.cz/#x=131981984@y=13579 ... _135883752 |
|
| Autor: | Bobo [ 11. 03. 2009, 22:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vaše videa na Youtube |
Ty jo super, tam někdy musím zajet, je to kousek od tý spalovny, tam jsi teda taky jezdil? Třeba tam zajedeme někdy spolu, jak jsme se domlouvali... |
|
| Autor: | mystic.biker [ 11. 03. 2009, 22:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vaše videa na Youtube |
Bobo píše: Ty jo super, tam někdy musím zajet, je to kousek od tý spalovny, tam jsi teda taky jezdil? Třeba tam zajedeme někdy spolu, jak jsme se domlouvali... JJ to teda zajedeme to si piš |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|