| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| hledani priver jiz potreti http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=185 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | pepper [ 23. 03. 2009, 16:00 ] |
| Předmět příspěvku: | hledani priver jiz potreti |
tak co panove pojede nekdo na privery letos |
|
| Autor: | mystic.biker [ 23. 03. 2009, 16:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: hledani priver jiz potreti |
Já určitě ne nelíbí se mi to že tam je 80% silnic a zadruhý jezdit na dt nejaký dálky se mi taky nechce ne že by to nevydrželo ale bolela by mě šíleně prdel |
|
| Autor: | pepper [ 24. 03. 2009, 23:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: hledani priver jiz potreti |
no dt stejne natrhne vic jak pulce silnicnich 125 prdel takze si myslim ze to neni tak hrozny uz se moc tesim |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|