| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| utopené dt http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=193 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | baty [ 29. 03. 2009, 19:45 ] |
| Předmět příspěvku: | utopené dt |
uz ste nekdo utopili dt?(jako ze vam to nasálo vodu) |
|
| Autor: | Zbynda [ 29. 03. 2009, 20:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: utopené dt |
baty píše: uz ste nekdo utopili dt?(jako ze vam to nasálo vodu) ne to se mi nestalo ale utopil jsem v řece fechtla |
|
| Autor: | baty [ 29. 03. 2009, 21:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: utopené dt |
mě se to dneska povedlo:D flusala z vejfuku vody jak scune,a jak sem mel vodu ve valci tak to neslo vubec roztlačit ani sešlapnout nakopavačku:Dprostě peklo |
|
| Autor: | mystic.biker [ 30. 03. 2009, 14:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: utopené dt |
to tomu dělá určitě dobře |
|
| Autor: | baty [ 30. 03. 2009, 15:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: utopené dt |
no nic prijemnxho to pro moto asi nebude,ale co delat kdyz to utopíš? |
|
| Autor: | Honzys [ 30. 03. 2009, 16:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: utopené dt |
baty píše: no nic prijemnxho to pro moto asi nebude,ale co delat kdyz to utopíš? komplet motor rozebrat a všude kompresorem nebo něčim vyfoukat vodu a vysušit .. |
|
| Autor: | Kubas [ 30. 03. 2009, 16:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: utopené dt |
vyndat karbec, vymejt, vyfoukat, vymontovat svíčku a sundat vejfuk, válec vymýt lihem |
|
| Autor: | baty [ 30. 03. 2009, 16:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: utopené dt |
j dobře |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|