Yamaha DT125 fórum
http://forum.dt125.cz/

Sraz Dtčkařů
http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=221
Stránka 1 z 2

Autor:  Tripp [ 15. 04. 2009, 18:01 ]
Předmět příspěvku:  Sraz Dtčkařů

Čau chtěl jsem se zeptat, jestli by ste byli schopní doject na nějakej sraz, kterej bysme domluvili:-) myslím že je pěkně a spousta z náš už jezdí...

Autor:  maras [ 15. 04. 2009, 18:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sraz Dtčkařů

Ono je těžké dotáhnout lidi z jedné strany republiky na druhou apod. ;)

Autor:  mystic.biker [ 15. 04. 2009, 19:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sraz Dtčkařů

Přesně tak Jako i kdyby to bylo aspon tak nejak v puli cesty tak to stejne nikdo nepojede

Autor:  maras [ 15. 04. 2009, 19:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sraz Dtčkařů

Pro mě je max. 200-250km a to by muselo být pěkně, a dost lidí ;)

Autor:  Tripp [ 15. 04. 2009, 20:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sraz Dtčkařů

Já nwm jako dal bych sraz někde ve středu republiky a když si to tak vemete copa to je 300km? 3-4 hoďky cesty:-) jásám sem z Plzně a mě osobně by nedělalo problém někam dojed...

Autor:  šiška [ 16. 04. 2009, 10:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sraz Dtčkařů

no ja jsem z olomoucka a 300-400 km mi nedela problem.tak kde to bude?

Autor:  Králík [ 16. 04. 2009, 11:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sraz Dtčkařů

Tripp: Vedle ve vláknu píšeš, že nemáš řidičák a značku a tady organizuješ sraz někde 300km daleko? No tak to jseš teda borec! :roll:

Autor:  Tripp [ 16. 04. 2009, 11:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sraz Dtčkařů

Řidičák mi dají 30.května xD zkoušky už mám hotoví

Autor:  jendas87 [ 16. 04. 2009, 14:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sraz Dtčkařů

se mnou nepocitejte ja to mam na radeni takze bez papiru :mrgreen:

Autor:  mystic.biker [ 16. 04. 2009, 14:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sraz Dtčkařů

ja nevim jak to chcete udělat ale ja bych to vyřešil tak že ten kdo je praha plzen a okolí sraz a ten kdo je brno a okolí taky sraz nechci jezdi 200km

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/