| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Sraz Dtčkařů http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=221 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Tripp [ 15. 04. 2009, 18:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Sraz Dtčkařů |
Čau chtěl jsem se zeptat, jestli by ste byli schopní doject na nějakej sraz, kterej bysme domluvili:-) myslím že je pěkně a spousta z náš už jezdí... |
|
| Autor: | maras [ 15. 04. 2009, 18:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sraz Dtčkařů |
Ono je těžké dotáhnout lidi z jedné strany republiky na druhou apod. |
|
| Autor: | mystic.biker [ 15. 04. 2009, 19:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sraz Dtčkařů |
Přesně tak Jako i kdyby to bylo aspon tak nejak v puli cesty tak to stejne nikdo nepojede |
|
| Autor: | maras [ 15. 04. 2009, 19:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sraz Dtčkařů |
Pro mě je max. 200-250km a to by muselo být pěkně, a dost lidí |
|
| Autor: | Tripp [ 15. 04. 2009, 20:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sraz Dtčkařů |
Já nwm jako dal bych sraz někde ve středu republiky a když si to tak vemete copa to je 300km? 3-4 hoďky cesty:-) jásám sem z Plzně a mě osobně by nedělalo problém někam dojed... |
|
| Autor: | šiška [ 16. 04. 2009, 10:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sraz Dtčkařů |
no ja jsem z olomoucka a 300-400 km mi nedela problem.tak kde to bude? |
|
| Autor: | Králík [ 16. 04. 2009, 11:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sraz Dtčkařů |
Tripp: Vedle ve vláknu píšeš, že nemáš řidičák a značku a tady organizuješ sraz někde 300km daleko? No tak to jseš teda borec! |
|
| Autor: | Tripp [ 16. 04. 2009, 11:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sraz Dtčkařů |
Řidičák mi dají 30.května xD zkoušky už mám hotoví |
|
| Autor: | jendas87 [ 16. 04. 2009, 14:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sraz Dtčkařů |
se mnou nepocitejte ja to mam na radeni takze bez papiru |
|
| Autor: | mystic.biker [ 16. 04. 2009, 14:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sraz Dtčkařů |
ja nevim jak to chcete udělat ale ja bych to vyřešil tak že ten kdo je praha plzen a okolí sraz a ten kdo je brno a okolí taky sraz nechci jezdi 200km |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|