Yamaha DT125 fórum
http://forum.dt125.cz/

Jakou helmu?
http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=227
Stránka 1 z 3

Autor:  kubista [ 17. 04. 2009, 20:49 ]
Předmět příspěvku:  Jakou helmu?

čus jakou by jste jsi koupili helmu na dt125x? já teď nevim kterou jestli krosovou nebo integrální?

Autor:  Kubas [ 17. 04. 2009, 21:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jakou helmu?

záleží kde budeš jezdit, jestli v terénu tak krosovou, jestli na silnici tak na enduro typ viz
http://www.uvex-sports.de/uvex/central/ ... tsch-7.jpg

Autor:  kubista [ 17. 04. 2009, 22:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jakou helmu?

no já bych radši integralovou

Autor:  maras [ 18. 04. 2009, 07:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jakou helmu?

Tak proč se ptáš jakou? Stejně si nějakou budeš muset vyzkoušet protože přes internet si ji na hlavu nenasadíš ;)

Autor:  Johnyppe [ 18. 04. 2009, 23:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jakou helmu?

Ja mam integralu i MX helmu a pohoda. Kdyz je teplo tak jezdim v MX, pekne to vetra. Kdyz je chladneji tak si dam integralu. Ale pokud jezdis jenom po silnici tak si kup integralu, protoze kdyz je chladno tak docela omrza xsicht a to i pres kuklu :D

Autor:  Tripp [ 19. 04. 2009, 10:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jakou helmu?

Já mám shodou náhodou motarda taky a mám dvě stejný helmy od značky AIROH, jsou crossový:-) a jsem s nima spokojen:-)

Přílohy:
Poznámka: moje druhá pro spolujezdce:-)
Airoh-Stelt-Senior-View-White_0_0_134NM.jpg
Airoh-Stelt-Senior-View-White_0_0_134NM.jpg [ 74.96 KiB | Zobrazeno 6816 krát ]
Poznámka: moje prvni:-)
airoh-stelt-view.jpg
airoh-stelt-view.jpg [ 22.24 KiB | Zobrazeno 6816 krát ]

Autor:  Pospas11 [ 01. 05. 2009, 20:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jakou helmu?

Tripp píše:
Já mám shodou náhodou motarda taky a mám dvě stejný helmy od značky AIROH, jsou crossový:-) a jsem s nima spokojen:-)

woow, tydle helmy jsou fakt mazec ta nejviší řada od airohu hmm good ,to já mám taky airoh ale tu z termplastu páč 8500kc na helmu zatim nemam.

ta osoba co má tu helmu na hlave je moje sestra

Přílohy:
P01-05-09_18.51.jpg
P01-05-09_18.51.jpg [ 110.76 KiB | Zobrazeno 6753 krát ]

Autor:  mystic.biker [ 02. 05. 2009, 10:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jakou helmu?

Frajerka asi bude dolejvat benzín do toho mopeda :lol:

Autor:  jeleva [ 02. 05. 2009, 12:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jakou helmu?

Airoha mám taky...ale S4, to je enduro a má plexi (nový tiger vlastně) mám tam černé sklo a na toho motarda bys to měl fakt parádní.

Autor:  Kofyto [ 03. 05. 2009, 11:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jakou helmu?

Já mam helmu od Marushin XMR-Squadron, a musim říct že je bezvadná, jsem s ní hodně spokojenej - a byla za hodně dobrý prachy
http://www.marushin.cz
dělaj i na motarda

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/