| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Jakou helmu? http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=227 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | kubista [ 17. 04. 2009, 20:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Jakou helmu? |
čus jakou by jste jsi koupili helmu na dt125x? já teď nevim kterou jestli krosovou nebo integrální? |
|
| Autor: | Kubas [ 17. 04. 2009, 21:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jakou helmu? |
záleží kde budeš jezdit, jestli v terénu tak krosovou, jestli na silnici tak na enduro typ viz http://www.uvex-sports.de/uvex/central/ ... tsch-7.jpg |
|
| Autor: | kubista [ 17. 04. 2009, 22:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jakou helmu? |
no já bych radši integralovou |
|
| Autor: | maras [ 18. 04. 2009, 07:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jakou helmu? |
Tak proč se ptáš jakou? Stejně si nějakou budeš muset vyzkoušet protože přes internet si ji na hlavu nenasadíš |
|
| Autor: | Johnyppe [ 18. 04. 2009, 23:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jakou helmu? |
Ja mam integralu i MX helmu a pohoda. Kdyz je teplo tak jezdim v MX, pekne to vetra. Kdyz je chladneji tak si dam integralu. Ale pokud jezdis jenom po silnici tak si kup integralu, protoze kdyz je chladno tak docela omrza xsicht a to i pres kuklu |
|
| Autor: | Tripp [ 19. 04. 2009, 10:47 ] | |||
| Předmět příspěvku: | Re: Jakou helmu? | |||
Já mám shodou náhodou motarda taky a mám dvě stejný helmy od značky AIROH, jsou crossový:-) a jsem s nima spokojen:-)
|
||||
| Autor: | Pospas11 [ 01. 05. 2009, 20:04 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: Jakou helmu? | ||
Tripp píše: Já mám shodou náhodou motarda taky a mám dvě stejný helmy od značky AIROH, jsou crossový:-) a jsem s nima spokojen:-) woow, tydle helmy jsou fakt mazec ta nejviší řada od airohu hmm good ,to já mám taky airoh ale tu z termplastu páč 8500kc na helmu zatim nemam. ta osoba co má tu helmu na hlave je moje sestra
|
|||
| Autor: | mystic.biker [ 02. 05. 2009, 10:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jakou helmu? |
Frajerka asi bude dolejvat benzín do toho mopeda |
|
| Autor: | jeleva [ 02. 05. 2009, 12:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jakou helmu? |
Airoha mám taky...ale S4, to je enduro a má plexi (nový tiger vlastně) mám tam černé sklo a na toho motarda bys to měl fakt parádní. |
|
| Autor: | Kofyto [ 03. 05. 2009, 11:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jakou helmu? |
Já mam helmu od Marushin XMR-Squadron, a musim říct že je bezvadná, jsem s ní hodně spokojenej - a byla za hodně dobrý prachy http://www.marushin.cz dělaj i na motarda |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|