Yamaha DT125 fórum
http://forum.dt125.cz/

DTčka na motoinzerci
http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=232
Stránka 1 z 4

Autor:  FastLander [ 20. 04. 2009, 20:37 ]
Předmět příspěvku:  DTčka na motoinzerci

Teď jsem koukal na motoinzerci co tam kdo prodává za DT. Jak vypadají nějaké změny pro inspiraci atd. Ale objevil jsem dtčko s výkonem 29 koní :D. Není prodejce této moto také členem fóra? Pokud ano, docela by mě zajímalo jak přišel na výkon 29 koní :lol:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamaha/247580-dt.html
Edit: Jinak jak tak koukám zajímavé věci jsou tam k vidění...

Autor:  Tripp [ 21. 04. 2009, 06:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: DTčka na motoinzerci

Ty si jouda normální dt má 11kw a to je 15 koní, víš a když si to dt otevřeš na cca 22 kw tak získáš těch cca 29 koní, co na tom nechápeš, NICKY LAUDO ? :lol: :lol: :lol: :lol: :-D

Autor:  Vláďa [ 21. 04. 2009, 06:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: DTčka na motoinzerci

http://www.motogelnar.cz/DT125/DT_TEST002.jpg - 21,24HP - ne kW :!:

Autor:  FastLander [ 21. 04. 2009, 11:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: DTčka na motoinzerci

Tripp píše:
Ty si jouda normální dt má 11kw a to je 15 koní, víš a když si to dt otevřeš na cca 22 kw tak získáš těch cca 29 koní, co na tom nechápeš, NICKY LAUDO ? :lol: :lol: :lol: :lol: :-D

To je totiž to co na tom nechápu. Jak někdo může tvrdit něco co není fyzicky možný...
Je zajímavý jak lidi při inzercích přidávaj výkon...

Autor:  Kubas [ 21. 04. 2009, 12:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: DTčka na motoinzerci

když ptáčka lapají....neřešil bych to

Autor:  jeleva [ 21. 04. 2009, 19:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: DTčka na motoinzerci

ono rozhodně vypadá líp, když někdo napíše, že to má cca 30 koní, než 20koní, nějakému takovému odhadu typu..výkon cca 30 koní,nebo že výfuk přidá cca 3-4 koně, tomu se jen směju...protože jak to někdo v holých rukách pozná nijak..buď to jede a nebo nejede. Jinak si ujasněte někteří rozdíl mezi koněma a Kw a prostě když to není doložené grafem z brzdy,jako např..od Geloše,tak je to jen nepřesný odhad, kterým se moc řídit nemůže nikdo...
to že někteří kluci těm 30 koním věří a říkají..jak to prostě jede atd tak to je hloupost...
toť můj názor.

Autor:  FastLander [ 21. 04. 2009, 20:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: DTčka na motoinzerci

Kubas píše:
když ptáčka lapají....neřešil bych to

To máš pravdu, ale zase když sem kupoval moto já (od Daniela Vokatého...) tak mi neříkal pohádky o tom že to má 200 koní, ale říkál +- 22.
Jenom by mě ještě zajímalo v kolika km (aspoň odhadem) dával nový píst? Kolik to mělo km když jsi to prodával?

Autor:  Kubas [ 21. 04. 2009, 20:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: DTčka na motoinzerci

mrknu se na fotky, já najezdil tak 2-3 tisíce, neměl jsem tu motorku dlouho

Autor:  FastLander [ 22. 04. 2009, 17:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: DTčka na motoinzerci

Kubas píše:
mrknu se na fotky, já najezdil tak 2-3 tisíce, neměl jsem tu motorku dlouho

jj dobře díky moc :)

Autor:  Honzys [ 22. 04. 2009, 21:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: DTčka na motoinzerci

Mě se líbí když napíše někdo plně otevřená,,spotřeba 5litrů :lol: :lol:

Stránka 1 z 4 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/