| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| DTčka na motoinzerci http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=232 |
Stránka 1 z 4 |
| Autor: | FastLander [ 20. 04. 2009, 20:37 ] |
| Předmět příspěvku: | DTčka na motoinzerci |
Teď jsem koukal na motoinzerci co tam kdo prodává za DT. Jak vypadají nějaké změny pro inspiraci atd. Ale objevil jsem dtčko s výkonem 29 koní http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamaha/247580-dt.html Edit: Jinak jak tak koukám zajímavé věci jsou tam k vidění... |
|
| Autor: | Tripp [ 21. 04. 2009, 06:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: DTčka na motoinzerci |
Ty si jouda normální dt má 11kw a to je 15 koní, víš a když si to dt otevřeš na cca 22 kw tak získáš těch cca 29 koní, co na tom nechápeš, NICKY LAUDO ? |
|
| Autor: | Vláďa [ 21. 04. 2009, 06:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: DTčka na motoinzerci |
http://www.motogelnar.cz/DT125/DT_TEST002.jpg - 21,24HP - ne kW |
|
| Autor: | FastLander [ 21. 04. 2009, 11:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: DTčka na motoinzerci |
Tripp píše: Ty si jouda normální dt má 11kw a to je 15 koní, víš a když si to dt otevřeš na cca 22 kw tak získáš těch cca 29 koní, co na tom nechápeš, NICKY LAUDO ? To je totiž to co na tom nechápu. Jak někdo může tvrdit něco co není fyzicky možný... Je zajímavý jak lidi při inzercích přidávaj výkon... |
|
| Autor: | Kubas [ 21. 04. 2009, 12:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: DTčka na motoinzerci |
když ptáčka lapají....neřešil bych to |
|
| Autor: | jeleva [ 21. 04. 2009, 19:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: DTčka na motoinzerci |
ono rozhodně vypadá líp, když někdo napíše, že to má cca 30 koní, než 20koní, nějakému takovému odhadu typu..výkon cca 30 koní,nebo že výfuk přidá cca 3-4 koně, tomu se jen směju...protože jak to někdo v holých rukách pozná nijak..buď to jede a nebo nejede. Jinak si ujasněte někteří rozdíl mezi koněma a Kw a prostě když to není doložené grafem z brzdy,jako např..od Geloše,tak je to jen nepřesný odhad, kterým se moc řídit nemůže nikdo... to že někteří kluci těm 30 koním věří a říkají..jak to prostě jede atd tak to je hloupost... toť můj názor. |
|
| Autor: | FastLander [ 21. 04. 2009, 20:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: DTčka na motoinzerci |
Kubas píše: když ptáčka lapají....neřešil bych to To máš pravdu, ale zase když sem kupoval moto já (od Daniela Vokatého...) tak mi neříkal pohádky o tom že to má 200 koní, ale říkál +- 22. Jenom by mě ještě zajímalo v kolika km (aspoň odhadem) dával nový píst? Kolik to mělo km když jsi to prodával? |
|
| Autor: | Kubas [ 21. 04. 2009, 20:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: DTčka na motoinzerci |
mrknu se na fotky, já najezdil tak 2-3 tisíce, neměl jsem tu motorku dlouho |
|
| Autor: | FastLander [ 22. 04. 2009, 17:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: DTčka na motoinzerci |
Kubas píše: mrknu se na fotky, já najezdil tak 2-3 tisíce, neměl jsem tu motorku dlouho jj dobře díky moc |
|
| Autor: | Honzys [ 22. 04. 2009, 21:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: DTčka na motoinzerci |
Mě se líbí když napíše někdo plně otevřená,,spotřeba 5litrů |
|
| Stránka 1 z 4 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|