| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125 http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=261 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Misa 125 [ 04. 05. 2009, 19:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125 |
Zdravim vsechny jen sem se chtel zeptat rozhoduju se mezi Yamahou dt 125 a mezi Sachs zx 125 rok 98 pry je tam stejnej motor jako v DTcku tak sem se chtel zeptat jestli je to pravde nebo se to lisi nak jinak dik za odpoved |
|
| Autor: | balw [ 04. 05. 2009, 19:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: PotŘebuji poradit |
Ahoj, myslím si, že stejnej je tak možná obsahově. Jinak ti těžko poradit, tu motorku jsem neměl a ani na ni nejel, ale bral bych asi DT, protože ji má spoustu dalších lidí taky a je to ověřená kvalita. Neříkám, že ta druhá musí být špatná, ale aby jsi nešlápl vedle... |
|
| Autor: | baty [ 04. 05. 2009, 20:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125 |
určitě bych vzal dt,yamaha zní líp než sachs a určitě je i kvalitnější |
|
| Autor: | Mak [ 04. 05. 2009, 20:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125 |
A hlavně s dílama je výhoda jako svině... Už jen proto, že je po ČR takových kamených obchodů na yamahy a tak... Takže Yamaha DT 125 jedině! |
|
| Autor: | baty [ 04. 05. 2009, 20:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125 |
na dt sice díly sou ale za nekřestanský prachy |
|
| Autor: | martys [ 04. 05. 2009, 20:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125 |
No ale na Sachs to nebude o nic lepší, spíš budou dražši protože nebudou k dostání... |
|
| Autor: | balw [ 04. 05. 2009, 21:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125 |
Jojo, Yamaha DT ! |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|