Yamaha DT125 fórum
http://forum.dt125.cz/

Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125
http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=261
Stránka 1 z 1

Autor:  Misa 125 [ 04. 05. 2009, 19:07 ]
Předmět příspěvku:  Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125

Zdravim vsechny jen sem se chtel zeptat rozhoduju se mezi Yamahou dt 125 a mezi Sachs zx 125 rok 98 pry je tam stejnej motor jako v DTcku tak sem se chtel zeptat jestli je to pravde nebo se to lisi nak jinak dik za odpoved 8-)

Autor:  balw [ 04. 05. 2009, 19:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: PotŘebuji poradit

Ahoj,

myslím si, že stejnej je tak možná obsahově. Jinak ti těžko poradit, tu motorku jsem neměl a ani na ni nejel, ale bral bych asi DT, protože ji má spoustu dalších lidí taky a je to ověřená kvalita. Neříkám, že ta druhá musí být špatná, ale aby jsi nešlápl vedle...

Autor:  baty [ 04. 05. 2009, 20:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125

určitě bych vzal dt,yamaha zní líp než sachs a určitě je i kvalitnější

Autor:  Mak [ 04. 05. 2009, 20:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125

A hlavně s dílama je výhoda jako svině... 8-) Pochybuju že na Sachs :| bude takové množství...
Už jen proto, že je po ČR takových kamených obchodů na yamahy a tak...
Takže Yamaha DT 125 jedině! :!: :arrow:

Autor:  baty [ 04. 05. 2009, 20:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125

na dt sice díly sou ale za nekřestanský prachy :lol:

Autor:  martys [ 04. 05. 2009, 20:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125

No ale na Sachs to nebude o nic lepší, spíš budou dražši protože nebudou k dostání...

Autor:  balw [ 04. 05. 2009, 21:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Yamaha DT 125 a Sachs ZX 125

Jojo, Yamaha DT ! ;)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/