| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| kolik to točí na 1 http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=262 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | kubista [ 04. 05. 2009, 19:24 ] |
| Předmět příspěvku: | kolik to točí na 1 |
haleď když jedu na 1 a jedu tak 20km/h kolik mi to tak točí ? |
|
| Autor: | balw [ 04. 05. 2009, 19:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: kolik to točí na 1 |
To snad poznáš, kdy je ten motor přetočenej i bez otáčkoměru. |
|
| Autor: | baty [ 04. 05. 2009, 20:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: kolik to točí na 1 |
toho bych se nebál....obcas kdyz jedu za mokra tak mi to vlitne az k 12 000 a vpoho |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|