| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| ...mladej---blbej! http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=277 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Králík [ 15. 05. 2009, 18:01 ] |
| Předmět příspěvku: | ...mladej---blbej! |
http://www.novinky.cz/krimi/168899-mladik-na-motorce-predjizdel-a-srazil-se-s-autem-letel-25-metru.html |
|
| Autor: | martys [ 15. 05. 2009, 20:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ...mladej---blbej! |
| Autor: | FastLander [ 15. 05. 2009, 21:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ...mladej---blbej! |
Nemám z toho pěkný pocit. Chudák kluk... |
|
| Autor: | Kubas [ 15. 05. 2009, 21:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ...mladej---blbej! |
ted na to koukam na seznamu, moc bych za to nedal že je to někdo odsud z fora....a tý píííííče co na novinkach píše DDO bych vrazil |
|
| Autor: | Nechy [ 16. 05. 2009, 10:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ...mladej---blbej! |
ouu.... |
|
| Autor: | Bobo [ 16. 05. 2009, 12:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ...mladej---blbej! |
Chtěl jsem tam něco napsat a Novinky na to: "Vzhledem k obrovskému zájmu o registrace do diskusí je byla redakce Novinek nucena dočasně pozastavit." Tak teď jsem vážně zvědavý, jestli to byl někdo, koho tu známe... |
|
| Autor: | balw [ 16. 05. 2009, 14:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ...mladej---blbej! |
Taky by mě to zajímalo ... |
|
| Autor: | Kubas [ 16. 05. 2009, 15:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ...mladej---blbej! |
novinky.cz jsou stejnak komunistický zasraný cenzurující server.... |
|
| Autor: | jeleva [ 16. 05. 2009, 16:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ...mladej---blbej! |
Je to fakt špatné, co se děje na cestách, lidi, jezděte hlavou a s otevřenýma očima, škoda kadého života nebo zmrzačeného člověka...v případě nehody motorku pal čert..se koupí nová, ale zdraví si nikdo nové nekoupí. Bohužel motorkářům se říká DDo a hodné kktů je háže neoprávněně do jednoho pytle, troufnu si říct, že 90%nehod jsou jezdci na sportech a zbytek jsou endurka a choppery. Buďte na sebe opatrní. |
|
| Autor: | Mak [ 17. 05. 2009, 09:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ...mladej---blbej! |
Brr drsná realita ty vole Jinak souhlas s Kubasem, ty komentáře u toho článku jsou nepřípustný!! ( né všechny...) |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|