| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| silvestr http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=30 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Kubas [ 01. 01. 2009, 11:35 ] |
| Předmět příspěvku: | silvestr |
jsem oslavil poněkud moc |
|
| Autor: | Mak [ 01. 01. 2009, 11:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: silvestr |
Vzhledem k tomu že mi není eště ani 15 |
|
| Autor: | Jimmy [ 01. 01. 2009, 14:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: silvestr |
No Maku..není kam spěchat |
|
| Autor: | viteka 32 [ 01. 01. 2009, 14:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: silvestr |
Řekl bych, že jsme starý rok zakončili jak se má se vším všudy. Přes poledme jsme si s klukem dali hodinový výjezd po kopcích. Bylo sice - 5, sněhu kolem 10 cm, ale celkem se to dalo. Bohužel jsme nenašli žádné další fanatiky, tak jsme jeli sami. Jen mi vadil ten led, někde jsem to holt neustál, tak dnes hekám s naraženýmí žebry, ale nic to není. Odpoledne jsme vyrazili zakončit ještě modelářskou sezónu s letadlem na letiště, tam se nás sešlo kupodivu kolem 18 modelářů. No a večer u televize a kluk s partou na chatě. S vínem a šampusem jsme to nepřehnali, takže dnes paráda. |
|
| Autor: | Kubas [ 01. 01. 2009, 14:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: silvestr |
já jsem byl v dílně asi do sedmi večer, pak jsem šel s rodičema do restaurace |
|
| Autor: | viteka 32 [ 01. 01. 2009, 15:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: silvestr |
To Kubas: Říkáš v dílně? Tak to budeš mít nové moto prohlédlé asi do posledního šroubku. Na foto vypadalo dobře, tak asi s tím nebude moc práce. |
|
| Autor: | Králík [ 01. 01. 2009, 17:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: silvestr |
Já, jelikož jsem byl téměř střízlivej, tak jsem zachraňoval ty, co odpadávali... a jednoho jsem nezachránil a odjel na plech ožralej někam pryč autem Chlast za volant nepatří!!! |
|
| Autor: | Joraell [ 02. 01. 2009, 11:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: silvestr |
S přitulkou jsme si zasli na vybornou veceri do mistniho hotylku a pak u nas bylo zakoncení roku |
|
| Autor: | Bobo [ 02. 01. 2009, 23:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: silvestr |
Já jsem byl s partou (13 lidí včetně mé slečny) v čajovně, pak o půlnoci na Letný kouknout, jak vybuchuje celá Praha (šampáňo sebou), a nakonec jsme zapadli do nějakého nonstopu, doma jsem byl v 6 ráno... ale nebyl jsem opilej! |
|
| Autor: | Pospas11 [ 03. 01. 2009, 21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: silvestr |
cus, to mi jsme oslavili novej rok v sedlech na motorkách. V 11 hodin jsme odjeli na nakou louku tam jsme se sešli jeste s par lidma mno nakones nas ta bylo 12 ale to nevadí, sebou par skleniček (jen masivní aby jsme je po ceste nerozbylo) naky to víno a uz to bylo i kdys bylo nekolik pod mulou vsude 5 cm snehu tak jsme si to uzili vistreli li jsme par rachejtle kazdej si dal max 2 skleničky (aby jsme v poratku dojeli dom) a asi ve 2 rano jsme se rozloucili a rozjeli jsme se kazdej do vihřátých domovů. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|