| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| povedome dt http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=304 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kubas [ 08. 06. 2009, 12:56 ] |
| Předmět příspěvku: | povedome dt |
http://www.zamkarstvi.com/galery/drapaci/IMG_90028.jpg |
|
| Autor: | Mak [ 08. 06. 2009, 13:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: povedome dt |
| Autor: | baty [ 08. 06. 2009, 13:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: povedome dt |
upad v bažině |
|
| Autor: | Kubas [ 10. 06. 2009, 12:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: povedome dt |
nějaké závody..neměl takovýhle dt kopy? |
|
| Autor: | pepa [ 10. 06. 2009, 13:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: povedome dt |
Kubas píše: nějaké závody..neměl takovýhle dt kopy? proč se ptáš? Zeptej se p.Jakuba Kopeckého řečeného Bomberkopy resp.kuba.wozembouch přímo; a neříkej,že ty adresy neznáš...Kde je mu konec. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|