| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| ?terén? http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=31 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Mak [ 01. 01. 2009, 11:41 ] |
| Předmět příspěvku: | ?terén? |
Máte u baráku či bytu nákej pěknej lesík kde můžete se svými miláčky pořádně řádit?(myslim motorky...) nebo musíte někam zajíždět aby ste si zakrosili?Pošlete dyštak náký pěkný foto jak lítáte... |
|
| Autor: | Kubas [ 01. 01. 2009, 14:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ?terén? |
Já bydlim na vesnici takže lesů je tady mraky, kopec mám asi 3 km od domu (je tam sjezdovka), proto mam taky enduro |
|
| Autor: | Mak [ 01. 01. 2009, 17:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ?terén? |
| Autor: | martys [ 02. 01. 2009, 08:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ?terén? |
já sem taky na vesnici,takze luk a polí mám dostatek...do lesa už nejezdím,protože už mě dvakrat chytl myslivec,nastesti sem se sním trochu znal,tak to bylo v klidu...v zime jezdimv arealu JZD |
|
| Autor: | viteka 32 [ 02. 01. 2009, 09:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ?terén? |
Taky bydlíme na vesnici, takže kopců máme kolem sebe dost. Jezdíme téměř vše přes lesy, takže už několikrát jsme se setkali s myslivci a potkat policajty u násv sobotu nebo neděli v pět odpoledne na kopcích není problém. V tomto směru je to u nás dost složité. |
|
| Autor: | Kubas [ 02. 01. 2009, 20:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ?terén? |
To já nemám se zelenejma ani chlupatejma zatím problém |
|
| Autor: | Jimmy [ 02. 01. 2009, 20:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ?terén? |
No a My máme ve vesnici enduro trať - motoklub Dvorce, v létě se zde jeli endurorošťáci...Pěkná trať, když poprší je sranda...Pár dobrých brodů, pár lavic a slušný kopce |
|
| Autor: | Mak [ 04. 01. 2009, 18:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ?terén? |
NO eště sem neměl tu čest s policií ČR:D ..ale nevim ani proč ale trošičku se na tu akci těšim no |
|
| Autor: | Joraell [ 04. 01. 2009, 19:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ?terén? |
Já se terénu bojím ! |
|
| Autor: | Jimmy [ 04. 01. 2009, 20:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ?terén? |
Maku, neteš se |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|