Yamaha DT125 fórum
http://forum.dt125.cz/

V.I.P. SRAZ...
http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=35
Stránka 1 z 4

Autor:  Mak [ 02. 01. 2009, 14:10 ]
Předmět příspěvku:  V.I.P. SRAZ...

Už mi konečně pojede détéčko..a chtěl bych se na něm pořádně projet!Ale ne s kamarádama kteří maj ňáký simsony..chtěl bych udělat soukromej mini sraz pro pár détéčkářů...Abych vám ukázal náš krásnej terén kopce které se nedají ani skoro pořádně vyběhnout...potoky kde je motor až po svíčku, atd atd..A proto bych si vás chtěl pozvat na společnou vyjíž´dku..a ne jen na détéčkách ale třeby aby i měli možnost i ti jak maj to ttčko nebo xtčko te´dka nevim.Bylo by to u nás v našich lesích kousek od Loukova u Semil..a termín by sme si dohodli jak by se nám to hodilo...Bude sranda a doufám že někdo řekne že by do toho šel..Je to sice jen takovej nápad ale doufám že někdo přikývne!Tak pište a na info se ptejte, kdyby ste chtěli tak vám můžu nafotit naše kopečky a potůčky.A hodim to sem...kdyžtak se podívejte na seznamu na mapy zadejte tam "loukov u Semil" a uvidíte kolik to je km a usuďte jestli se to vyplatí...Ale chtělo y to aby nás bylo aspoň 5!nejmíň!

Autor:  viteka 32 [ 02. 01. 2009, 17:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: V.I.P. SRAZ...

Škoda, klidně bych rád poznal nějaké nové tváře a nový terén. Mám to ale 300 km, to je moc. Určitě se ale najde pár nadšenců z bližšího okolí, držím palce Maku.

Autor:  Mak [ 02. 01. 2009, 17:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: V.I.P. SRAZ...

kua...to je na prd:(zrovna na tebe bych se mrknul jak jezdííš na to svym ttčku :lol: A někdo jinej by měl zájem?Jestli ne tak to vůbec nevadí!;)

Autor:  Honzys [ 04. 01. 2009, 11:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: V.I.P. SRAZ...

já sem z JČ mám to 200km :oops:

Autor:  Mak [ 04. 01. 2009, 17:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: V.I.P. SRAZ...

:roll: kua..to je pořád hoodně :cry:

Autor:  pepper [ 04. 01. 2009, 22:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: V.I.P. SRAZ...

neni nekdo od uhlirskych janovic nebo kostelce n c lesy???? :roll:

Autor:  Nechy [ 05. 01. 2009, 17:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: V.I.P. SRAZ...

Já jsem z Jilemnice a klidně si ten terén tam zkusim :)
Na závodech sem se podívat byl a vypadalo to fajn...

Autor:  Kubas [ 05. 01. 2009, 21:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: V.I.P. SRAZ...

Já jsem z Bílé Třemešné, to máme oba kousek

Autor:  viteka 32 [ 06. 01. 2009, 11:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: V.I.P. SRAZ...

To se máte, vidím, že Morava tu má slabé zastoupení, většina je z Čech.

Autor:  Joraell [ 06. 01. 2009, 11:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: V.I.P. SRAZ...

Jeseník

Stránka 1 z 4 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/