Yamaha DT125 fórum
http://forum.dt125.cz/

Označení válců
http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=417
Stránka 1 z 3

Autor:  maras [ 30. 09. 2009, 08:44 ]
Předmět příspěvku:  Označení válců

Já mám pocit že se dělalo více sérií válců jako to mu je u Mita, RS apod. Já mám na válci Y-1. Je to jenom moje doměnka, nepotvrzená. Mrkněte se co máte na válcích na pravé straně motorky ve směru jízdy hned nad těsněním pod válcem. Možná se dočkáme překvapení.

Prosím, pište rok výroby, pro ty kteří vědí jestli tam je nikasil nebo vložka ať to napíšou taky, potom velikost trysky a jak ji máte otevřenou.
Dělám to z toho důvodů, protože mě zajímají rozdíly mezi válci(jestli vůbec nějaké jsou), hlavně výkonnostní....tj jestli jde na záda za plynem, kolik při tom sežere apod.

Pište prosím v tomto tvaru: Y-1 , r.v. 1998, vložka, tryska 240, otevřená přívěra, bez restrikce ve výfuku, jinak série, spotřeba 4-5L

Jestli někdo má fotky vnitřku válce ať je přidá taky. Nejlepší by bylo mít oba válce vedle sebe, ale to se mi nepodaří :(

Autor:  pepa [ 30. 09. 2009, 10:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Označení válců

maras píše:
Já mám pocit že se dělalo více sérií válců jako to mu je u Mita, RS apod. Já mám na válci Y-1. Je to jenom moje doměnka, nepotvrzená. Mrkněte se co máte na válcích na pravé straně motorky ve směru jízdy hned nad těsněním pod válcem. Možná se dočkáme překvapení.

Prosím, pište rok výroby, pro ty kteří vědí jestli tam je nikasil nebo vložka ať to napíšou taky, potom velikost trysky a jak ji máte otevřenou.
Dělám to z toho důvodů, protože mě zajímají rozdíly mezi válci(jestli vůbec nějaké jsou), hlavně výkonnostní....tj jestli jde na záda za plynem, kolik při tom sežere apod.

Pište prosím v tomto tvaru: Y-1 , r.v. 1998, vložka, tryska 240, otevřená přívěra, bez restrikce ve výfuku, jinak série, spotřeba 4-5L

Jestli někdo má fotky vnitřku válce ať je přidá taky. Nejlepší by bylo mít oba válce vedle sebe, ale to se mi nepodaří :(

Koukám výzkum; Y-1,2001?,vložka,240,otevřeno,DEP,spotřeba 7+,pozn. teče voda z výfuku,prasknul asi válec mezi vodním prostorem a výfukem; jinak to pořád jede jak hovado,ale spotřeba vody je enormní.Začínám šetřit dvanáct bez DPH.

Autor:  maras [ 30. 09. 2009, 11:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Označení válců

Takový průzkum, pak z toho zkusím udělat nějakou databázi na web když už sem v tom :-D Hmm ten problém asi nepotěší, ale mladého to asi netrápí pokud to furt jede jak svině :-D

Autor:  jendas87 [ 30. 09. 2009, 14:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Označení válců

y-1 rok 89 vlozka, tryska 200 bez skrceni cca 14-15kw spotreba 6-7 vykon vcelku slusny

Autor:  Tommy [ 30. 09. 2009, 16:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Označení válců

Y-2 , r.v. 2004 (RE) ,vlozka, Tryska asi 240(karbec sem jeste nemel rozdelany..nebylo treba), Komplet laděný výfuk, Vyladěno vse co jide((ladily to v yamaze :lol: ))..spotřeba kolem 6L

jinak..,,Maras,, dobrý nápad to takto srovnávat ;)

Autor:  lyrics [ 30. 09. 2009, 18:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Označení válců

Y-1, r.v.2005(re), vlozka, tryska 240, spotreba 5-6l

Autor:  maras [ 02. 10. 2009, 08:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Označení válců

Zapojte se hergot, dělám to pro vás ;)

Autor:  pepa [ 02. 10. 2009, 10:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Označení válců

maras píše:
Zapojte se hergot, dělám to pro vás ;)

Budeš se s tím muset smířit,že se na to všichni vykašlou; jak říkal můj mrtvej táta; "jeden za všechny a všichni za "výkal".Jak to říkali královští mušketýři.

Autor:  maras [ 02. 10. 2009, 11:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Označení válců

Jo jenže mě to sere bo to chci taky vědět jestli vtom jsou rozdíly nebo ne...170 registrovaných lidí, minimálně 20 jich tu je každý den a nikdo to není schopný napsat..

Autor:  lyrics [ 02. 10. 2009, 13:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Označení válců

taky me to docela zajima :ugeek: :ugeek: :ugeek:

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/