| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Ložisko http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=438 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | voriss [ 21. 10. 2009, 16:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Ložisko |
Po kolika km by se mělo měnit ložisko na klice?? |
|
| Autor: | Bobo [ 21. 10. 2009, 17:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ložisko |
voriss píše: Po kolika km by se mělo měnit ložisko na klice?? viz viewtopic.php?f=14&t=421 |
|
| Autor: | voriss [ 21. 10. 2009, 17:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ložisko |
takže tak do 30 000 km?? |
|
| Autor: | Bobo [ 21. 10. 2009, 17:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ložisko |
voriss píše: takže tak do 30 000 km?? Mělo ti z toho dojít, že to nelze určit. Prostě to, že je v háji, se pozná dle příznaků (pískání, vůle...). |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|