| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| 2STROKE!! http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=454 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Tommy [ 10. 12. 2009, 18:40 ] |
| Předmět příspěvku: | 2STROKE!! |
Japonci jsou prostě borci |
|
| Autor: | baty [ 16. 01. 2010, 14:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 2STROKE!! |
http://www.youtube.com/watch?v=nM1hDY1s ... re=related na to se podívejte:D největší hovado:D |
|
| Autor: | voriss [ 28. 02. 2010, 19:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 2STROKE!! |
ku*va síla... |
|
| Autor: | baty [ 01. 03. 2010, 15:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 2STROKE!! |
nejlepší je jak skače ty schody zabijak bez helmy:D |
|
| Autor: | .shgR^ [ 04. 03. 2010, 22:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 2STROKE!! |
tak trošičku idiot |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|