Yamaha DT125 fórum
http://forum.dt125.cz/

SMRT
http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=564
Stránka 1 z 2

Autor:  OnBa [ 23. 06. 2010, 06:31 ]
Předmět příspěvku:  SMRT

:lol: Tady to hrozně umírá! Jsem tu delší dobu nebyl, teď jsem začal sledovat příspěvky, abych se zapojil do diskuze a vždy mám poslední příspěvek já.

Autor:  Bobo [ 23. 06. 2010, 09:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: SMRT

OnBa píše:
:lol: Tady to hrozně umírá! Jsem tu delší dobu nebyl, teď jsem začal sledovat příspěvky, abych se zapojil do diskuze a vždy mám poslední příspěvek já.

Nebo já... :lol: On to je docela začarovanej kruh, teď je fáze, kdy mám pocit, že sem chodí jen ti, co něco potřebují - napíší dotaz, přečtou odpověď a tím to pro ně hasne. A to mě celkem mrzí. No a pak se fórum občas nachází ve své lepší fázi - to když se tu sejde pár lidí, jako jsi Ty (a donedávna aktivní uživatelé jako Vláďa, pepa, ...), a je to tu pak už i o nějaké komunikaci na vyšším levelu, kdy to tu není jen o tom napsat dotaz a dostat odpověď. Snad se za chvíli zase dostaví druhá fáze... :roll:

Mimochodem mám trochu v plánu fórum razantně pročistit (popřesunovat a pospojovat témata, promazat témata a příspěvky), ale to je otročina, protože vždy sem vleze někdo nový, založí nové téma, které tu už je, zařadí ho do špatného místa... I když přesuny, slučování atp. dělám průběžně, asi se to nedá udržet - je to prostě úděl fóra, kam chodí lidi kolem 15-16 let...

Autor:  tomasahoj [ 23. 06. 2010, 11:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: SMRT

No je to bída, ale co nadeláš na každej si sám opravuje.

Autor:  Vláďa [ 23. 06. 2010, 11:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: SMRT

Když není co říct, není ani co psát ;)

Autor:  maras [ 23. 06. 2010, 14:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: SMRT

Tak někdy pojezdíme, popijem, pojíme, pokecáme.... ;)

Autor:  Bobo [ 23. 06. 2010, 14:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: SMRT

To je to, o čem mluvím - koukněte, jak jsme se tu sešli... ;)
Příloha:
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG [ 8.37 KiB | Zobrazeno 6252 krát ]

Autor:  pepa [ 23. 06. 2010, 14:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: SMRT

maras píše:
Tak někdy pojezdíme, popijem, pojíme, pokecáme.... ;)

To už tu bylo; jsem pro.

Autor:  Vláďa [ 23. 06. 2010, 19:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: SMRT

pepa:
Mám starostí až nad hlavu :? , takže jsem také pro (nejvyšší čas si orazit :mrgreen: ).

Autor:  maras [ 23. 06. 2010, 19:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: SMRT

To all: Já mám taky plno starostí, ale bohužel před nima neuteču, takže těžko říct jestli budu mít během prázdnin čas v době kdy to vyhovuje Vám. :(

Autor:  OnBa [ 23. 06. 2010, 20:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: SMRT

Já bych se taky klidně s váma sešel. Odkud jste?

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/