| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| SMRT http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=564 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | OnBa [ 23. 06. 2010, 06:31 ] |
| Předmět příspěvku: | SMRT |
| Autor: | Bobo [ 23. 06. 2010, 09:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SMRT |
OnBa píše: :lol: Tady to hrozně umírá! Jsem tu delší dobu nebyl, teď jsem začal sledovat příspěvky, abych se zapojil do diskuze a vždy mám poslední příspěvek já. Nebo já... Mimochodem mám trochu v plánu fórum razantně pročistit (popřesunovat a pospojovat témata, promazat témata a příspěvky), ale to je otročina, protože vždy sem vleze někdo nový, založí nové téma, které tu už je, zařadí ho do špatného místa... I když přesuny, slučování atp. dělám průběžně, asi se to nedá udržet - je to prostě úděl fóra, kam chodí lidi kolem 15-16 let... |
|
| Autor: | tomasahoj [ 23. 06. 2010, 11:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SMRT |
No je to bída, ale co nadeláš na každej si sám opravuje. |
|
| Autor: | Vláďa [ 23. 06. 2010, 11:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SMRT |
Když není co říct, není ani co psát |
|
| Autor: | maras [ 23. 06. 2010, 14:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SMRT |
Tak někdy pojezdíme, popijem, pojíme, pokecáme.... |
|
| Autor: | Bobo [ 23. 06. 2010, 14:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SMRT |
To je to, o čem mluvím - koukněte, jak jsme se tu sešli... Příloha: Výstřižek.PNG [ 8.37 KiB | Zobrazeno 6252 krát ] |
|
| Autor: | pepa [ 23. 06. 2010, 14:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SMRT |
maras píše: Tak někdy pojezdíme, popijem, pojíme, pokecáme.... To už tu bylo; jsem pro. |
|
| Autor: | Vláďa [ 23. 06. 2010, 19:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SMRT |
pepa: Mám starostí až nad hlavu |
|
| Autor: | maras [ 23. 06. 2010, 19:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SMRT |
To all: Já mám taky plno starostí, ale bohužel před nima neuteču, takže těžko říct jestli budu mít během prázdnin čas v době kdy to vyhovuje Vám. |
|
| Autor: | OnBa [ 23. 06. 2010, 20:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SMRT |
Já bych se taky klidně s váma sešel. Odkud jste? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|