| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Motoskijöring http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=72 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Kubas [ 17. 01. 2009, 23:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Motoskijöring |
Zkusili jste? Řeším kam na TT zavlíknout lano, nevíte jak to dělaj závodníci? |
|
| Autor: | martys [ 18. 01. 2009, 08:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motoskijöring |
ae k tomu zavlíknutí lana...tak ja sem mel na DT udelanej takovej ram kterej se přišrouboval na kyvku k ose na kolo... ...tahal sem s tím takovou malou kárku edit:už sem si zjistil co to je koukni sem:http://www.car.cz/ClientPhotos/1196_Motoskijöringv/snímek_215.jpg |
|
| Autor: | danger [ 20. 01. 2009, 16:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motoskijöring |
Tak u nas sme to uz zrealizovali 1. krok: http://www.offroad-danger.szm.sk/pneu.htm 2. krok http://www.youtube.com/watch?v=9JfW4oW- ... annel_page pripadne bez jazdca http://www.youtube.com/watch?v=y8KvUHbv2-k |
|
| Autor: | danger [ 18. 02. 2009, 19:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motoskijöring |
Pri tej KTM to mal chalan okolo pása... nič moc ale lepšie riešenie nebolo.. |
|
| Autor: | hOOrNeT [ 18. 02. 2009, 20:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motoskijöring |
chudák chalan, řekl bych, že ho to chvílema docela tahalo Neni to třeba moc pravděpodobný když je dost sněhu, ale náhoda je blbec... |
|
| Autor: | Králík [ 19. 02. 2009, 17:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motoskijöring |
Je blbost vázat lano na sebe... já sice tahal jenom klučinu na bobech, ale to je už jedno... a přivázaný jsem to měl za ten přišroubovanej konec rámu, jak je to madlo za sedačkou a zároveň držák podblatníku... ale podmínkou je, že tam neni přišroubovanej podblatník. |
|
| Autor: | martys [ 21. 02. 2009, 15:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motoskijöring |
To Danger: zdravim...hele koukal jsem na to jak máte udelany ty gumy na ten snih...tak sem se chtěl zeptat jestli se stim dá přejet i po silnici...aby se to nevylámalo..?!! díkes |
|
| Autor: | danger [ 22. 02. 2009, 11:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motoskijöring |
no pozri záleží koľko snehu alebo ľadu je na tom asfalte.. ale toto bolo asi tak 2 cm namrznutého snehu a vydržalo to. takže kľudne |
|
| Autor: | martys [ 22. 02. 2009, 11:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motoskijöring |
tak to jo...a s tou svářečkou...mysliš že kdybych tam dal matice takový ty s tim modrym silonem ze by se nepovolili..? |
|
| Autor: | danger [ 23. 02. 2009, 15:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motoskijöring |
to enviem to sme neskusali.. zvaracka je overena a drzi to spolahlivo.. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|