| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Registrace na eBay.de :) http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=73 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | martys [ 18. 01. 2009, 11:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Registrace na eBay.de :) |
ahooj...chtel jsem se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s registrací na německém eBay...potřeboval bych s tím pomoct...už sem to zkoušel i sám ae ňák se to nevydařilo... díík |
|
| Autor: | Joraell [ 18. 01. 2009, 13:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Registrace na eBay.de :) |
a proc nemeckem ? ebay je celosvetovej |
|
| Autor: | martys [ 18. 01. 2009, 19:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Registrace na eBay.de :) |
nu já nwm, myslím že když chci neco kupovat na eBayi z německ tak musím být taky na německém zaregistrován...a ta oni mi ňák musí poslat postou nakej kód (jako na Aukru) a už je to asi neco pres týden a jeste mi nic neprislo... |
|
| Autor: | Joraell [ 18. 01. 2009, 20:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Registrace na eBay.de :) |
nepamatuju se jak presne to bylo, uz je to dlouho, ale nemel jsem s tim zadny problem. Takze mozna dalsi pokus. |
|
| Autor: | martys [ 22. 01. 2009, 16:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Registrace na eBay.de :) |
tak ted uz jsem úspěšně resgistrován na eBay.de ale ted bych potreboval poradit jak to tam funguje...jak to s tou dražbou,placením atd...P.S....moc to nechápu ani na našem Aukru, takže to semnou bude asi složitý |
|
| Autor: | Kubas [ 22. 01. 2009, 19:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Registrace na eBay.de :) |
Co nechápeš na aukru? Vydražíš, pošleš prachy předem a nebo ti zboží dojde na dobírku... |
|
| Autor: | martys [ 22. 01. 2009, 19:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Registrace na eBay.de :) |
nu ňák moc nechápu právěě to dražení...ale to jee jedno... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|