| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Kup DT http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=80 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | kruty [ 20. 01. 2009, 12:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Kup DT |
Zdravim vsechny!!! Chci si koupit DT tak se vas chci zeptat na co si mam davat bacha pri kupu... Tak trochu se ve vsem vyznam ale vy mate s timto strojem zkusenosti tak poradte. |
|
| Autor: | martys [ 20. 01. 2009, 14:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kup DT |
tak pozor dávej proste na ty zakladní věci....motor...spojka...kvalty a elektrika....na DT neni podle mě nic nak hodně problémové |
|
| Autor: | Johnyppe [ 20. 01. 2009, 15:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kup DT |
Honzys> Muzu se zeptat, proc jsi daval novy pist pri 12500 km? Nalil jsi spatny olej nebo to bylo beznym opotrebenim? |
|
| Autor: | Kubas [ 20. 01. 2009, 17:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kup DT |
2 Honzys-nebudeme z toho dělat inzerci... |
|
| Autor: | kruty [ 22. 01. 2009, 15:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kup DT |
??? Nedelam z toho inzerci jenom se ptam na to co japonci treba nevymakli a na co si mam dat bacha. |
|
| Autor: | Bobo [ 22. 01. 2009, 18:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kup DT |
kruty píše: ??? Nedelam z toho inzerci jenom se ptam na to co japonci treba nevymakli a na co si mam dat bacha. Taky to Kubas nepsal tobě, ale Honzysovi, jehož příspěvek s inzerátem smazal... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|