| Yamaha DT125 fórum http://forum.dt125.cz/ |
|
| Historie YAMAHY... http://forum.dt125.cz/viewtopic.php?f=12&t=85 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | martys [ 22. 01. 2009, 20:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Historie YAMAHY... |
Zdravíím.... chtel bych se zeptat jestli nekdo neví neěco o historii Yamahy...kdo jí založil nebo tak nak... a nebo nakej odkazz.... díkes |
|
| Autor: | Vláďa [ 22. 01. 2009, 21:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Historie YAMAHY... |
Tak třeba http://www.motorkari.cz/moto-znacka-his ... cka=Yamaha - mimochodem, stačí do vyhledávače napsat "historie značky Yamaha". |
|
| Autor: | martys [ 22. 01. 2009, 21:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Historie YAMAHY... |
ttj..dík ale nak z toho nechápu kdo byl zakladatelem Yamahy, jestli Torakusa Yamaha...někde jsem nasel neco ze je zakladatelem nakej Genichi Kawakami |
|
| Autor: | Vláďa [ 23. 01. 2009, 06:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Historie YAMAHY... |
Firma se jmenuje po svém zakladateli, kterým byl Torakusu Yamaha. Znovu stačilo do vyhledávače napsat zakladatel firmy Yamaha. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|